O nas

 

Gościmy Państwa w naszym Domu od ponad 20 lat !

Dom Herbaty Aromat to przede wszystkim miejsce. Naszą pasją są herbaty ale i kulinarne przysmaki kręcące się wokół filiżanki.

W naszej herbaciarni czeka na Państwa ponad 150 różnych herbat, a każdą z nich można spróbować na miejscu. Gorące filiżanki zaczarują aromat, klepsydra odmierzy czas doskonały a Państwo będą przyjemność kosztować.. W sklepie herbacianym proponujemy akcesoria herbaciane, porcelanę, ceramikę, zaparzacze a wszystko to elegancko pakujemy również na prezenty.

Kilka lat temu uruchomiliśmy także sklep internetowy, dla tych wszystkich, którzy nie mogą nas odwiedzić. Zapraszamy do zakupów w naszej internetowej herbaciani, do poczytania o herbatach, do wysyłania bliskim prezentów.

Zapraszamy i życzymy miłej lektury !

Jesteśmy z Wami już 16 lat

FIRMA

Dom Herbaty "Aromat" jest firmą rodzinną założoną w 1996 roku. Jako jedna z pierwszych firm istniejemy na rynku herbacianym w Polsce.

Obecnie mamy  Specjalistyczny Sklep Herbaciany połączony z kawiarnią oraz hurtownię herbat.

Jesteśmy również importerem herbat z wiodącej firmy Wollenhaupt i prowadzimy sprzedaż hurtową na terenie całej Polski.

Założeniem naszej firmy jest najwyższa jakość oferowanych produktów. Jakość tą zapewnia wielka pasja, ponad 130-letnie doświadczenie i liczne certyfikaty naszego dostawcy. Wszystkie mieszanki tworzone są pod okiem specjalistów tak, aby zaspokoić gusta najwybredniejszych miłośników herbat.
Na utrzymanie najwyższej jakości składa się (poza pasją oczywiście) kilka czynników: profesjonalizm, kreatywność, niezawodna i bezpieczna organizacja wszelkich procesów zachodzących podczas tworzenia herbat, wykorzystująca najnowocześniejsze metody produkcji i zaawansowany system logistyczny.

Zapraszamy do zakupów w naszym sklepie internetowym i naszych herbaciarniach !Pozycjonowanie stron Poznań