Herbaty czarne  Jest 65 produktów.

Podkategorie

  • Ogrodowe

    Herbata jest rośliną z rodziny kameliowatych - Camellia sinensis i jest to odmiana chińska. W późniejszym czasie odkryto ogrody herbaciane w Indiach i ta odmiana nazywa się Camellia assamica. Herbata uprawiana jest głownie w Indiach, Chinach, Japonii, Sri Lance, Afryce.. Najbardziej znane herbaty czarne ogrodowe to Assam, Darjeeling, Yunnan, Ceylon, Nepal i Kenya.. Nasze herbaty uprawiane są na najlepszych plantacjach i zbierane są ręcznie do specjalnych koszy herbacianych. Miękko lądują tam tylko pączki herbaciane i sześć następnych liści. Liście herbaciane są sklasyfikowane według kolejności liścia i rodzaju - cały liść, łamany, fannings i dust. Im wyższy liść, tym więcej symboli..

    FTGFOP1 Finest Tippy Golden Flowery Orange Pekoe // SFTGFOP1 Special Finest Tippy Golden Flowery Orange Pekoe // TGFOP1/TGFOP Tippy Golden Flowery Orange Pekoe 1 /Tippy Golden Flowery Orange Pekoe // GFOP1 Golden Flowery Orange Pekoe // FOP/FOP1 Flowery Orange Pekoe / Flowery Orange Pekoe // OP Orange Pekoe 

  • Aromatyzowane

    Herbata Camelia sinensis to jeden z najstarszych napojów na Ziemi. Pierwsze zapisy, w których mowa jest o herbacie pochodzą z przełomu VII i Vi wieku p.n.e. a działo się to w starożytnych Chinach. Herbata na początku swojej kariery gościła na stołach cesarzy, a wraz z rozwojem i wynalazków cywilizacyjnych przekraczała granice, po granicy aż dotarła do naszej Europy. Dziś nie wyobrażamy sobie dnia bez herbaty. Na początku napary były przygotowywane z samych liści herbacianych, by później urozmaicać sobie smak dodając owoce, kwiaty, orzechy lub czekoladę.

na stronę
Pokazuje 13 - 24 z 65 elementów
Pokazuje 13 - 24 z 65 elementów